LOCO CROCO
Бесплатна испорака за нарачки над 3000 денари.

Безбедно онлајн плаќање со кредитна картичка.

Брза и безбедна испорака на сите производи.

ЧЕТКА ЗА ЦУЦЛИ НИП

160 ден

• За чистење на сите видови на цуцли.
• Ергономски облик за цврсто држење.
• Кука за закачување на четката на соодветно место.
• Нерѓосувачка безбедна жица која не гребе.
• Стилистички дизајн.
• 0% BPA.

На залиха

Детали за испорака: 3 - 5 дена
СПОДЕЛИ

Карактеристики

Баркод

ПАР

LOCO CROCO.

Особено сме горди на нашата голема понуда на бебешка опрема, а уште повеќе на нашиот личен бренд на LOCO CROCO кој содржи детски седиштата за во автомобил , трицикли, детски колички и хранилки, кои веќе си обезбедија добро и препознатливо место на нашиот пазар.

ВРВЕН КВАЛИТЕТ

Пристапни цени

ЧЕТКА ЗА ЦУЦЛИ НИП

160 ден

На залиха

КОШНИЧКА 0
Додадено во желботека!