LOCO CROCO
Бесплатна испорака за нарачки над 3000 денари.

Безбедно онлајн плаќање со кредитна картичка.

Брза и безбедна испорака на сите производи.

ЧАШКА ЗА ХРАНА 2 ВО 1 НИП

435 ден

• Практична за грицки и храна на мали парчиња.
• Силиконскиот полупропуслив капак овозможува лесен пристап до храната и безбедно ја чува.
• Со пластичен цврст капак за хигиенски транспорт и против истурање на храната.
• Капакот може да се користи како плитка чиниња.
• Овозможува независно хранење на самото бебе.
• При вадење на полупропусливиот силиконски капак, производот служи како чашка за пиење.
• Со гумирана дршка и подлога против лизгање.
• Безбедна за машина за перење садови и микробранова печка.
• 250ml капацитет – одлична за детска возраст.
• Достапна во две бои.
• Направена од 0% BPA материјали.
• Наменета за 9+ месеци.

На залиха

Детали за испорака: 3 - 5 дена
СПОДЕЛИ

Карактеристики

Баркод

ПАР

LOCO CROCO.

Особено сме горди на нашата голема понуда на бебешка опрема, а уште повеќе на нашиот личен бренд на LOCO CROCO кој содржи детски седиштата за во автомобил , трицикли, детски колички и хранилки, кои веќе си обезбедија добро и препознатливо место на нашиот пазар.

ВРВЕН КВАЛИТЕТ

Пристапни цени

ЧАШКА ЗА ХРАНА 2 ВО 1 НИП

435 ден

На залиха

КОШНИЧКА 0
Додадено во желботека!