LOCO CROCO
Бесплатна испорака за нарачки над 3000 денари.

Безбедно онлајн плаќање со кредитна картичка.

Брза и безбедна испорака на сите производи.

ЧАШКА ЗА ХРАНА 2 ВО 1 ГРИН НИП

595 ден

• Чашка & капак направени од над 90% обновливи суровини.
• Корисни за складирање на мали ужинки и грицки.
• Флексибилен, нежен силиконски отвор овозможува самостоен, лесен пристап до храната, на пр: во автомобил или детска количка содржината е безбедна.
• Содржи дополнителен капак за хигиенски транспорт, без никакви остатоци од храна.
• Овозможува тренинг на развојот на фаќање со рацете кај мало дете.
• Дополнителна вредност: може да се користи и како чашка за пиење.
• Лесни, удобни за држење и за самостојно пиење.
• Може да се користи во микробранова печка и во машина за перење на садови (освен силиконскиот отвор).
• Наменети за бебиња поголеми од 9+ месеци.
• Произведени во Германија.
• Не содржи Меламин.
• Произведено од 0% BPA и 0% ПВЦ материјали.
• Димензии: 7×8 cm.

На залиха

Детали за испорака: 3 - 5 дена
СПОДЕЛИ

Карактеристики

Баркод

ПАР

LOCO CROCO.

Особено сме горди на нашата голема понуда на бебешка опрема, а уште повеќе на нашиот личен бренд на LOCO CROCO кој содржи детски седиштата за во автомобил , трицикли, детски колички и хранилки, кои веќе си обезбедија добро и препознатливо место на нашиот пазар.

ВРВЕН КВАЛИТЕТ

Пристапни цени

ЧАШКА ЗА ХРАНА 2 ВО 1 ГРИН НИП

595 ден

На залиха

КОШНИЧКА 0

Додадено во желботека!