LOCO CROCO
Бесплатна испорака за нарачки над 3000 денари.

Безбедно онлајн плаќање со кредитна картичка.

Брза и безбедна испорака на сите производи.

БУВЧЕ НА МЕСЕЧИНА МУЗИЧКА ИГРАЧКА АМЕК

920 ден

• Различните бои и форми ги развиваат сетилата, имагинацијата и моторичките вештини на вашето бебе. Оваа играчка е изработена да нема делови што лесно се вадат, за да биде погоден и за најмалите. Преку прстенот можете лесно да ја прикачите на количка за бебиња, игрална, столче и сл. Кога жицата ќе се повлече од Месечината, почнува да свири нежна, привлечна мелодија, која помага да се смири и да го заспива вашето најмило суштество.
• Димензии на производот: 18x17x6 cm.

На залиха

Детали за испорака: 3 - 5 дена
8898600 Категории: , Достапно:
Бренд: AMEK
СПОДЕЛИ

Карактеристики

Баркод

ПАР

LOCO CROCO.

Особено сме горди на нашата голема понуда на бебешка опрема, а уште повеќе на нашиот личен бренд на LOCO CROCO кој содржи детски седиштата за во автомобил , трицикли, детски колички и хранилки, кои веќе си обезбедија добро и препознатливо место на нашиот пазар.

ВРВЕН КВАЛИТЕТ

Пристапни цени

БУВЧЕ НА МЕСЕЧИНА МУЗИЧКА ИГРАЧКА АМЕК

920 ден

На залиха

КОШНИЧКА 0
Додадено во желботека!