LOCO CROCO
Бесплатна испорака за нарачки над 3000 денари.

Безбедно онлајн плаќање со кредитна картичка.

Брза и безбедна испорака на сите производи.

Bruder Land Rover полициско возило со приколка за коњ и фигура (3+)

3.690 ден

• Новиот Defender ги комбинира фасцинантните теренски квалитети со безвременската елеганција на дизајнот на Land Rover. Благодарение на неговите изненадувачки детали како оргиналниот џип кој германскиот производител Bruder ја има оваа реплика во неговата колекција од играчки, се истакнува со детали како хауба која се отвора за да го покаже деталниот блок на моторот, предните и задните врати на џипот се отвараат, а пак додека задното седиште и спојката на шипката исто така може да се отстранат. Тоа го овозможува само производителот Bruder кои со децении се единствени и незаменливи на пазарот во повеќе од 70 земји во светот. Добрата амортизација на овој џип овозможува лесна контрола на возилото, и транспорт на приколката со коњ кое го прави контролирањето на ова возило само детска игра.

На залиха

Детали за испорака: 3 - 5 дена
СПОДЕЛИ

Карактеристики

Баркод

ПАР

LOCO CROCO.

Особено сме горди на нашата голема понуда на бебешка опрема, а уште повеќе на нашиот личен бренд на LOCO CROCO кој содржи детски седиштата за во автомобил , трицикли, детски колички и хранилки, кои веќе си обезбедија добро и препознатливо место на нашиот пазар.

ВРВЕН КВАЛИТЕТ

Пристапни цени

Bruder Land Rover полициско возило со приколка за коњ и фигура (3+)

3.690 ден

На залиха

КОШНИЧКА 0

Додадено во желботека!