LOCO CROCO
Бесплатна испорака за нарачки над 3000 денари.

Безбедно онлајн плаќање со кредитна картичка.

Брза и безбедна испорака на сите производи.

Bruder Bworld противпожарарна станица со пожарникар (4+)

3.290 ден

• Наменет за деца до 50 kg.
• Достапни 6 дизајни.
• Лед диоди на тркалцата.
• Сопирачка на задните тркала.
• 3 висини на регулирање на рачките: 70 ,76,82 cm.
• Меки гумени рачки за удобно возење.
• Димензии на производот: 56x70x22 cm.

На залиха

Детали за испорака: 3 - 5 дена
СПОДЕЛИ

Карактеристики

Баркод

ПАР

LOCO CROCO.

Особено сме горди на нашата голема понуда на бебешка опрема, а уште повеќе на нашиот личен бренд на LOCO CROCO кој содржи детски седиштата за во автомобил , трицикли, детски колички и хранилки, кои веќе си обезбедија добро и препознатливо место на нашиот пазар.

ВРВЕН КВАЛИТЕТ

Пристапни цени

Bruder Bworld противпожарарна станица со пожарникар (4+)

3.290 ден

На залиха

КОШНИЧКА 0
Додадено во желботека!