LOCO CROCO
Бесплатна испорака за нарачки над 3000 денари.

Безбедно онлајн плаќање со кредитна картичка.

Брза и безбедна испорака на сите производи.

Bruder Bworld фигура спасител со даска за сурфање (4+)

1.120 ден

• Релаксацијата и спортот во вода се многу популарни во денешниот свет. Безбедноста на сите љубители на водените спортови во светот е обезбедена од спасители. Главната задача на спасувачите на плажа е да препознае, да разбере и да дејствува во опасни ситуации во водата. Се ова го овозможува германскиот производител Bruder со сетот Lifeguard кој е додаток во нивната колекција од играчки и кои со децении се единствени и незаменливи на пазарот во повеќе од 70 земји во светот. Оваа фигура е направена со подвижни зглобни раце и нозе, за да можат да се движат во различни позиции и да изведуваат различни дејства. Фигурата е облечена како вистински спасувач со костим за капење, даска за сурфање и плута за спасување. Благодарение на деталниот изглед оваа спасувачка фигура со даска за сурфање, ќе им овозможи на децата незаборавна игра. Спасувачката фигура со помош на даската за сурфање има брз пристап до далечините на морето.

На залиха

Детали за испорака: 3 - 5 дена
СПОДЕЛИ

Карактеристики

Баркод

ПАР

LOCO CROCO.

Особено сме горди на нашата голема понуда на бебешка опрема, а уште повеќе на нашиот личен бренд на LOCO CROCO кој содржи детски седиштата за во автомобил , трицикли, детски колички и хранилки, кои веќе си обезбедија добро и препознатливо место на нашиот пазар.

ВРВЕН КВАЛИТЕТ

Пристапни цени

Bruder Bworld фигура спасител со даска за сурфање (4+)

1.120 ден

На залиха

КОШНИЧКА 0
Додадено во желботека!