LOCO CROCO
Бесплатна испорака за нарачки над 3000 денари.

Безбедно онлајн плаќање со кредитна картичка.

Брза и безбедна испорака на сите производи.

Bruder Bworld амбуланта со фигури (4+)

2.260 ден

• Темата за службите на итни случаи е клучна за секој град.Оваа здравствена установа, сега ќе има централна точка за сите возила на службата за итни случаи. Секој пациент овде може да ја добие најдобрата можна нега. Лекарот располага со најсовремена опрема и може да го лекува секој пациент, во зависност од типот на итната состојба. Овој производ го подобрува светот на темата за здравство од колекцијата на германскиот производител Bruder, кои со својата колекција од играчки со децении се единствени и незаменливи. Фигурите се детално изработени, имаат зглобни движења на раката и ногата, за да можат да се движат во различни позиции и да изведуваат различни дејства.Здравствена установа располага со потребни елементи за една болница како хоспитализирачки кревет, инвалидска количка, ренген, монитори, компјутери и апарат за притисок.

На залиха

Детали за испорака: 3 - 5 дена
СПОДЕЛИ

Карактеристики

Баркод

ПАР

LOCO CROCO.

Особено сме горди на нашата голема понуда на бебешка опрема, а уште повеќе на нашиот личен бренд на LOCO CROCO кој содржи детски седиштата за во автомобил , трицикли, детски колички и хранилки, кои веќе си обезбедија добро и препознатливо место на нашиот пазар.

ВРВЕН КВАЛИТЕТ

Пристапни цени

Bruder Bworld амбуланта со фигури (4+)

2.260 ден

На залиха

КОШНИЧКА 0
Додадено во желботека!