LOCO CROCO
Бесплатна испорака за нарачки над 3000 денари.

Безбедно онлајн плаќање со кредитна картичка.

Брза и безбедна испорака на сите производи.

БЕБЕШКИ РАНЕЦ

890 ден

• Практична, функционална и повеќенаменска торба.
• Во прилог на внатрешната организација има прегради за потребите на вашето бебе.
• Исклучително впечатлив и модерен дизајн.
• Подлога за пресоблекување.
• Димензии на торба: 35x40x20 cm.

Нема на залиха

СПОДЕЛИ

Карактеристики

Баркод

ПАР

LOCO CROCO.

Особено сме горди на нашата голема понуда на бебешка опрема, а уште повеќе на нашиот личен бренд на LOCO CROCO кој содржи детски седиштата за во автомобил , трицикли, детски колички и хранилки, кои веќе си обезбедија добро и препознатливо место на нашиот пазар.

ВРВЕН КВАЛИТЕТ

Пристапни цени

БЕБЕШКИ РАНЕЦ

890 ден

Нема на залиха

КОШНИЧКА 0
Додадено во желботека!