LOCO CROCO
Бесплатна испорака за нарачки над 3000 денари.

Безбедно онлајн плаќање со кредитна картичка.

Брза и безбедна испорака на сите производи.

БЕБЕШКА ПОДЛОГА СО ПИЈАНО ЗЕЛЕНА

1.390 ден

• Ова несомнено ќе му биде омиленото катче на Вашето бебе.
• Подлогата лесно се склопува и содржи мека рачка која му помага на бебето да ги испужи рачињата за да ја дофати играчката, додека со ноџињата кога ке мрда ќе притиска на дирките и ќе има пријатни звуци кои ќе му го задржат вниманието на бебето.
• Шарени бои, играчки, тропки и глодалка кои ќе го задржат вниманието на вашето малечко и помагаат за когнитивниот развој.
• Производот користи пијано кое свири најразлични детски мелодии.
• Погодно за бебиња од 0 до 36 месеци.
• Пианото користи 3х1.5V AA батерии кои не се вклучени во пакувањето.
• Димензии на производот: 60x75x45 cm.
• Димензии на пакувањето: 49x36x8 cm.

Нема на залиха

SKU: 30369 Категории , Ознака:
Бренд: LOCO CROCO
СПОДЕЛИ

Карактеристики

Баркод

ПАР

LOCO CROCO.

Особено сме горди на нашата голема понуда на бебешка опрема, а уште повеќе на нашиот личен бренд на LOCO CROCO кој содржи детски седиштата за во автомобил , трицикли, детски колички и хранилки, кои веќе си обезбедија добро и препознатливо место на нашиот пазар.

ВРВЕН КВАЛИТЕТ

Пристапни цени

БЕБЕШКА ПОДЛОГА СО ПИЈАНО ЗЕЛЕНА

1.390 ден

Нема на залиха

КОШНИЧКА 0

Додадено во желботека!