LOCO CROCO
Бесплатна испорака за нарачки над 3000 денари.

Безбедно онлајн плаќање со кредитна картичка.

Брза и безбедна испорака на сите производи.

БЕБЕ СО СЕТ ЗА ХРАНЕЊЕ

1.000 ден

• Израдувајте ги вашите малечки со ова бебенце со додатоци.
• Сетот содржи бебе, тањирче за хранење, лажичка, вилушка и лигавче.
• Бебето со додатоци е идеално за мали деца кои ја поттикнуваат имагинацијата и раскажувањето на возбудливи приказни!
• Прекрасен подарок за вашите најмали!
• Димензии на производот: 39х18х10 cm.
• Димензии на пакувањето: 37х17х18 cm.

На залиха

Детали за испорака: 3 - 5 дена
СПОДЕЛИ

Карактеристики

Баркод

ПАР

LOCO CROCO.

Особено сме горди на нашата голема понуда на бебешка опрема, а уште повеќе на нашиот личен бренд на LOCO CROCO кој содржи детски седиштата за во автомобил , трицикли, детски колички и хранилки, кои веќе си обезбедија добро и препознатливо место на нашиот пазар.

ВРВЕН КВАЛИТЕТ

Пристапни цени

БЕБЕ СО СЕТ ЗА ХРАНЕЊЕ

1.000 ден

На залиха

КОШНИЧКА 0
Додадено во желботека!