LOCO CROCO
Бесплатна испорака за нарачки над 3000 денари.

Безбедно онлајн плаќање со кредитна картичка.

Брза и безбедна испорака на сите производи.

БАЗЕН ПРАВОАГОЛЕН 4mX2mX1m

22.950 ден

• Секое лето си има своја приказна.Започнете ја вашата и обезбедете си базен за релаксирање и забава.
• Изненадете ги вашите најмили со базен и пружете им задоволство и бесконечна забава во жешките летни денови.
• Поставувањето и монтажата се олеснети благодарение на новиот систем на поврзување на металните носачи. Материјалот кој се користи обезбедува јачина и отпорност на базентот. Дното и sидовите на базенот се направени од трослоен материјал .Двата надворешни слоја се изработени од PVC а внатрешниот од полиестер кој е преплетен заради поголема отпорност од хемикалии, сончева светлина и удари на вода од движењето во базентот.
• Рамката на овој базен е изработена од цврст обработен челик со што се елиминира можноста од ‘рѓа и корозија.
• Вид на базен: челична конструкција.
• Капацитет: 8000L.
• Дoлжина: 400 cm.
• Длабочина: 100 cm.
• Ширина: 200 cm.
• Пакетот содржи пумпа за филтрирање,скали и базен.
• Пумпа за филтрирање на вода со капацитет од 2000L на час.

На залиха

Детали за испорака: 3 - 5 дена
СПОДЕЛИ

Карактеристики

Баркод

ПАР

LOCO CROCO.

Особено сме горди на нашата голема понуда на бебешка опрема, а уште повеќе на нашиот личен бренд на LOCO CROCO кој содржи детски седиштата за во автомобил , трицикли, детски колички и хранилки, кои веќе си обезбедија добро и препознатливо место на нашиот пазар.

ВРВЕН КВАЛИТЕТ

Пристапни цени

БАЗЕН ПРАВОАГОЛЕН 4mX2mX1m

22.950 ден

На залиха

КОШНИЧКА 0
Додадено во желботека!