LOCO CROCO
Бесплатна испорака за нарачки над 3000 денари.

Безбедно онлајн плаќање со кредитна картичка.

Брза и безбедна испорака на сите производи.

БАЗЕН ДИНО ТОБОГАН 249cmX191cmX109cm

3.600 ден

• Децата сакаат да играат, тие може да уживаат со часови во тоа.
• Прекрасен базен на надувување кој ќе овозможи забава со часови на вашите најмили. Содржи топчиња со дијаметар од 8 cm.
• Децата ќе сакаат да се лизгаат по вулканот а потоа да се нурнат во прекрасниот дино базен. Синиот и гладен диносаурус има дупка во устата како мета за топчињата. А доколку го поврзете базенот со црево за вода ќе добиете освежителен водопад за дополнителна забава.
• Димензии на производ: 249x191x109 cm.
• Максимално оптоварување: 81kg.
• Капацитет: 216L.

На залиха

Детали за испорака: 3 - 5 дена
СПОДЕЛИ

Карактеристики

Баркод

ПАР

LOCO CROCO.

Особено сме горди на нашата голема понуда на бебешка опрема, а уште повеќе на нашиот личен бренд на LOCO CROCO кој содржи детски седиштата за во автомобил , трицикли, детски колички и хранилки, кои веќе си обезбедија добро и препознатливо место на нашиот пазар.

ВРВЕН КВАЛИТЕТ

Пристапни цени

БАЗЕН ДИНО ТОБОГАН 249cmX191cmX109cm

3.600 ден

На залиха

КОШНИЧКА 0
Додадено во желботека!