LOCO CROCO
Бесплатна испорака за нарачки над 3000 денари.

Безбедно онлајн плаќање со кредитна картичка.

Брза и безбедна испорака на сите производи.

БАЗЕН 86cmX86cmX2 ЗЕЛЕН

640 ден

• Секое лето си има своја приказна. Започнете ја вашата и обезбедете си базен за релаксирање и забава.
• Изненадете ги вашите најмили со базен и пружете им задоволство и бесконечна забава во жешките летни денови.
• Изработен од издржлив PVC материјал кој е наменет за повеќегодишна употреба.
• Достапен во две бои: розева и зелена.
• Наменет за деца од 1-3 години.
• Вид на базен: на надувување.
• Капацитет: 15L.
• Димензии: 86×86 cm.
• 30571000, Bazen, Bazenti, Bazent, detski bazent, Bazent za deca, базен, базенти, базент, детски базент, базент за деца, bazen so pokrivce, базен со покривче, базен за бебе, bazen za bebe, bebeski bazen, бебешки базен

На залиха

Детали за испорака: 3 - 5 дена
СПОДЕЛИ

Карактеристики

Баркод

ПАР

LOCO CROCO.

Особено сме горди на нашата голема понуда на бебешка опрема, а уште повеќе на нашиот личен бренд на LOCO CROCO кој содржи детски седиштата за во автомобил , трицикли, детски колички и хранилки, кои веќе си обезбедија добро и препознатливо место на нашиот пазар.

ВРВЕН КВАЛИТЕТ

Пристапни цени

БАЗЕН 86cmX86cmX2 ЗЕЛЕН

640 ден

На залиха

КОШНИЧКА 0
Додадено во желботека!