LOCO CROCO
Бесплатна испорака за нарачки над 3000 денари.

Безбедно онлајн плаќање со кредитна картичка.

Брза и безбедна испорака на сите производи.

БАЗЕН 305cmX76cm

3.000 ден

• Секое лето си има своја приказна. Започнете ја вашата и обезбедете си базен за релаксирање и забава за вас и вашите најмили.
• Изненадете ги вашите најмили со базен и пружете им задоволство и бесконечна забава во жешките летни денови.
• Изработен од многу издржлив трослоен PVC материјал кој е наменет за повеќегодишна употреба.
• Вид на базен: на надувување.
• Капацитет: 3640L.
• Длабочина: 76 cm.
• Дијаметар: 305 cm.

Нема на залиха

SKU: 3028120 Категорија
Бренд: LOCO CROCO
СПОДЕЛИ

Карактеристики

Баркод

ПАР

LOCO CROCO.

Особено сме горди на нашата голема понуда на бебешка опрема, а уште повеќе на нашиот личен бренд на LOCO CROCO кој содржи детски седиштата за во автомобил , трицикли, детски колички и хранилки, кои веќе си обезбедија добро и препознатливо место на нашиот пазар.

ВРВЕН КВАЛИТЕТ

Пристапни цени

БАЗЕН 305cmX76cm

3.000 ден

Нема на залиха

КОШНИЧКА 0

Додадено во желботека!