LOCO CROCO
Бесплатна испорака за нарачки над 3000 денари.

Безбедно онлајн плаќање со кредитна картичка.

Брза и безбедна испорака на сите производи.

БАРБИКА СО РЕЛАКСАТОР

400 ден

• Барбиката ја имаме во повеќе професии. Овој пат е докторка. Облечена во униформа на медицинско лице подготвена е да ги посети новороденчињата.
• Барбиката е спремна да го мази и пази вашето бебе.
• Димензии на пакувањето: 32x22x6 cm.
• Димензии на производот: 30x6x3 cm.

Нема на залиха

СПОДЕЛИ

Карактеристики

Баркод

ПАР

LOCO CROCO.

Особено сме горди на нашата голема понуда на бебешка опрема, а уште повеќе на нашиот личен бренд на LOCO CROCO кој содржи детски седиштата за во автомобил , трицикли, детски колички и хранилки, кои веќе си обезбедија добро и препознатливо место на нашиот пазар.

ВРВЕН КВАЛИТЕТ

Пристапни цени

БАРБИКА СО РЕЛАКСАТОР

400 ден

Нема на залиха

КОШНИЧКА 0

Додадено во желботека!