LOCO CROCO
Бесплатна испорака за нарачки над 3000 денари.

Безбедно онлајн плаќање со кредитна картичка.

Брза и безбедна испорака на сите производи.

БАРБИ СО КАДА

1.790 ден

• Куклата Barbie знае како да се грижите за себе!
• Овој производ доаѓа со кукла Barbie, кученце, спа када и додатоци за да се игра вистинска бања со меурчиња. Едноставно наполнете ја кадата со вода, ставете ја куклата Barbie внатре и додајте една од петте вклучени блескави пенливи пакувања за да ги видите меурчињата, исто како во вистински спа центар! Куклата Barbie може да се опушти со додатоци кои вклучуваат послужавник за када, производи за капење, четка за грб и пешкир.
• Бањата е смирувачка, исто така, со рамка инспирирана од дрво во комплет со саксии панди. Има многу простор за седење на кученцето, плус места за складирање на додатоците. Некои парчиња имаат рачка што куклата може да ги држи за да поттикне лесна забава со играње улоги. Куклата Barbie носи костим за капење со пешкир наоколу и има дополнителна флексибилност за реално позирање и активна игра.
• Барбиките помагаат во развојот на децата да ја истражат грижата за себе и да ги прошират своите светови затоа што кога една девојка си игра со Barbie, таа замислува сe што може да биде!
• Димензии на пакувањето: 33х28х10 cm.
• Димензии на производот: 25х5 cm.

На залиха

Детали за испорака: 3 - 5 дена
210037 Категории: , Достапно:
Бренд: LOCO CROCO
СПОДЕЛИ

Карактеристики

Баркод

ПАР

LOCO CROCO.

Особено сме горди на нашата голема понуда на бебешка опрема, а уште повеќе на нашиот личен бренд на LOCO CROCO кој содржи детски седиштата за во автомобил , трицикли, детски колички и хранилки, кои веќе си обезбедија добро и препознатливо место на нашиот пазар.

ВРВЕН КВАЛИТЕТ

Пристапни цени

БАРБИ СО КАДА

1.790 ден

На залиха

КОШНИЧКА 0
Додадено во желботека!