LOCO CROCO
Бесплатна испорака за нарачки над 3000 денари.

Безбедно онлајн плаќање со кредитна картичка.

Брза и безбедна испорака на сите производи.

БАРБИ ПРИНЦЕС

1.390 ден

• Куклата Barbie Princess Advanture, инспирирани од авантурата на принцезата Barbie, ги носат младите сонувачи во далечна земја каде владее имагинацијата! Barbie е кралска, но во тренд со розов горен дел и нерамномерно здолниште со симпатичен, светкав текст, како што се „верувај“, „среќна“, „сон“ и многу повеќе. Таа блеска во нејзината металик јакна со „крзнена“ постава, а нејзините сини високи чевли даваат весел акцент на нејзината облека. Со овие стилски додатоци, секоја приказна станува бајка и ниту една кралска авантура не е целосна без домашно милениче. Кучето на Barbie изгледа супер слатко со сопствена лента за глава и јака. Со кукли инспирирани од авантурата на принцезата Barbie, малите деца можат да патуваат со Barbie и нејзините пријатели на кралски начин.
• Димензии на пакувањето: 31x23x6 cm.
• Димензии на производот: 30×9 cm.

Нема на залиха

SKU: 210040 Категории , Ознака:
Бренд: LOCO CROCO
СПОДЕЛИ

Карактеристики

Баркод

ПАР

LOCO CROCO.

Особено сме горди на нашата голема понуда на бебешка опрема, а уште повеќе на нашиот личен бренд на LOCO CROCO кој содржи детски седиштата за во автомобил , трицикли, детски колички и хранилки, кои веќе си обезбедија добро и препознатливо место на нашиот пазар.

ВРВЕН КВАЛИТЕТ

Пристапни цени

БАРБИ ПРИНЦЕС

1.390 ден

Нема на залиха

КОШНИЧКА 0

Додадено во желботека!