LOCO CROCO
Бесплатна испорака за нарачки над 3000 денари.

Безбедно онлајн плаќање со кредитна картичка.

Брза и безбедна испорака на сите производи.

БАЛАНС БАЈК ТЕМНО ПЛАВ (109)

1.690 ден

• Внатрешно дијаметар на големата трамболина е 147 см.
• Внатрешно висина е 85 см.
• Надворешно висина е 116 см.

Нема на залиха

SKU: 31624 Категории ,
Бренд: LOCO CROCO
СПОДЕЛИ

Карактеристики

Баркод

ПАР

LOCO CROCO.

Особено сме горди на нашата голема понуда на бебешка опрема, а уште повеќе на нашиот личен бренд на LOCO CROCO кој содржи детски седиштата за во автомобил , трицикли, детски колички и хранилки, кои веќе си обезбедија добро и препознатливо место на нашиот пазар.

ВРВЕН КВАЛИТЕТ

Пристапни цени

БАЛАНС БАЈК ТЕМНО ПЛАВ (109)

1.690 ден

Нема на залиха

КОШНИЧКА 0

Додадено во желботека!