LOCO CROCO
Бесплатна испорака за нарачки над 3000 денари.

Безбедно онлајн плаќање со кредитна картичка.

Брза и безбедна испорака на сите производи.

БАЛАНС БАЈК 210 ЖОЛТ

2.990 ден

• Балансирачките велосипеди доаѓаат со метална рамка, удобно седиште и гумени гуми за пријатно возење заедно. Брзото патување околу собите или забавата и прошетката надвор е подготвена за предизвик!
• За деца од 3 до 6 години.
• Максимална тежина до 25 кг.
• Висината на седиштето се регулира.
• Меко и удобно седиште.
• Гуми на пумпање.

На залиха

Детали за испорака: 3 - 5 дена
32355 Категории: , Достапно:
Бренд: LOCO CROCO
СПОДЕЛИ

Карактеристики

Баркод

ПАР

LOCO CROCO.

Особено сме горди на нашата голема понуда на бебешка опрема, а уште повеќе на нашиот личен бренд на LOCO CROCO кој содржи детски седиштата за во автомобил , трицикли, детски колички и хранилки, кои веќе си обезбедија добро и препознатливо место на нашиот пазар.

ВРВЕН КВАЛИТЕТ

Пристапни цени

БАЛАНС БАЈК 210 ЖОЛТ

2.990 ден

На залиха

КОШНИЧКА 0
Додадено во желботека!