LOCO CROCO
Бесплатна испорака за нарачки над 3000 денари.

Безбедно онлајн плаќање со кредитна картичка.

Брза и безбедна испорака на сите производи.

АВТОМОБИЛ

140 ден

• Автомобилите се едни од омилените играчки на момчињата.
• Играчка со која вашите малечки ќе се забавуваат секој ден.
• Автомобилот се движи со механизам напред-назад.
• Димензии на производот: 7x7x8 cm.

На залиха

Детали за испорака: 3 - 5 дена
СПОДЕЛИ

Карактеристики

Баркод

ПАР

LOCO CROCO.

Особено сме горди на нашата голема понуда на бебешка опрема, а уште повеќе на нашиот личен бренд на LOCO CROCO кој содржи детски седиштата за во автомобил , трицикли, детски колички и хранилки, кои веќе си обезбедија добро и препознатливо место на нашиот пазар.

ВРВЕН КВАЛИТЕТ

Пристапни цени

АВТОМОБИЛ

140 ден

На залиха

КОШНИЧКА 0
Додадено во желботека!