LOCO CROCO
Бесплатна испорака за нарачки над 3000 денари.

Безбедно онлајн плаќање со кредитна картичка.

Брза и безбедна испорака на сите производи.

АВТОБУС

400 ден

• Патувајте насекаде со овој прекрасен автобус.
• Овој автобус ќе придонесе за развој на концентрацијата, фантазијата и имагинацијата.
• Производот испушта звучни и светлоносни ефекти.
• Користи 3×1.5V AA батерии кои не се вкличени во пакувањето.
• Димензии на пакувањето: 17x13x10 cm.
• Димензии на производот: 16x11x8 cm.

На залиха

Детали за испорака: 3 - 5 дена
СПОДЕЛИ

Карактеристики

Баркод

ПАР

LOCO CROCO.

Особено сме горди на нашата голема понуда на бебешка опрема, а уште повеќе на нашиот личен бренд на LOCO CROCO кој содржи детски седиштата за во автомобил , трицикли, детски колички и хранилки, кои веќе си обезбедија добро и препознатливо место на нашиот пазар.

ВРВЕН КВАЛИТЕТ

Пристапни цени

АВТОБУС

400 ден

На залиха

КОШНИЧКА 0
Додадено во желботека!