LOCO CROCO
Бесплатна испорака за нарачки над 3000 денари.

Безбедно онлајн плаќање со кредитна картичка.

Брза и безбедна испорака на сите производи.

АНАТОМСКО СТОЛЧЕ ЗА ВО КОРИТО МИНТ

290 ден

• Адаптерот за корито е производ што може да го користите прилепувајќи го со фиксирање на ногарките во кадата или коритото. Можете лесно да го избањате бебето во полулежечка положба без да се лизне со помош на стабилизатор за седење. Може да се користи од 0-10 месеци со максимална тежина од 8 кг.
• Достапен во минт, бела, плава и розева боја.

Нема на залиха

SKU: 900030 Категории ,
Бренд: BABY JEM
СПОДЕЛИ

Карактеристики

Баркод

ПАР

LOCO CROCO.

Особено сме горди на нашата голема понуда на бебешка опрема, а уште повеќе на нашиот личен бренд на LOCO CROCO кој содржи детски седиштата за во автомобил , трицикли, детски колички и хранилки, кои веќе си обезбедија добро и препознатливо место на нашиот пазар.

ВРВЕН КВАЛИТЕТ

Пристапни цени

АНАТОМСКО СТОЛЧЕ ЗА ВО КОРИТО МИНТ

290 ден

Нема на залиха

КОШНИЧКА 0

Додадено во желботека!