LOCO CROCO
Бесплатна испорака за нарачки над 3000 денари.

Безбедно онлајн плаќање со кредитна картичка.

Брза и безбедна испорака на сите производи.

АНАТОМСКО СТОЛЧЕ ЗА ВО КАДА ХИПО БЕЖ КИКАБУ

490 ден

• Достапно во 4 бои:беж, минт, розева и сина.
• Погоден за деца од 0 до 6 месеци.
• Ергономска форма, мазна површина и лесна за чистење.
• Лесен за употреба во нормална бања.
• Димензии на столчето: 55x26x22 cm.

На залиха

Детали за испорака: 3 - 5 дена
СПОДЕЛИ

Карактеристики

Баркод

ПАР

LOCO CROCO.

Особено сме горди на нашата голема понуда на бебешка опрема, а уште повеќе на нашиот личен бренд на LOCO CROCO кој содржи детски седиштата за во автомобил , трицикли, детски колички и хранилки, кои веќе си обезбедија добро и препознатливо место на нашиот пазар.

ВРВЕН КВАЛИТЕТ

Пристапни цени

АНАТОМСКО СТОЛЧЕ ЗА ВО КАДА ХИПО БЕЖ КИКАБУ

490 ден

На залиха

КОШНИЧКА 0
Додадено во желботека!