LOCO CROCO
Бесплатна испорака за нарачки над 3000 денари.

Безбедно онлајн плаќање со кредитна картичка.

Брза и безбедна испорака на сите производи.

ЏАМПЕР ЗА НА ВРАТА BOUNCY МИНТ КИКАБУ

2.990 ден

• Oвој џампер за на врата е совршен за вашето малечко,така што ги подобрува моторните вештини и ја зајакнува нивната мускулатура на нозете за ползење и одење.
• Погодно за дечиња од 6+ месеци.
• Погодно максимално до 12 kg.
• Димензии на производот: 43x44x200 cm.

Нема на залиха

550428 Категории: , Достапно:
Бренд: KIKKA BOO
СПОДЕЛИ

Карактеристики

Баркод

ПАР

LOCO CROCO.

Особено сме горди на нашата голема понуда на бебешка опрема, а уште повеќе на нашиот личен бренд на LOCO CROCO кој содржи детски седиштата за во автомобил , трицикли, детски колички и хранилки, кои веќе си обезбедија добро и препознатливо место на нашиот пазар.

ВРВЕН КВАЛИТЕТ

Пристапни цени

ЏАМПЕР ЗА НА ВРАТА BOUNCY МИНТ КИКАБУ

2.990 ден

Нема на залиха

КОШНИЧКА 0
Додадено во желботека!