LOCO CROCO
Бесплатна испорака за нарачки над 3000 денари.

Безбедно онлајн плаќање со кредитна картичка.

Брза и безбедна испорака на сите производи.

ЏАМПЕР FOREST FUN РОЗЕВ КИКАБУ

6.890 ден

• Џамперот за бебиња е прекрасен начин да ги стимулирате раните моторни функции на вашето бебе.
• Вашето бебе се забавува максимално и при тоа е целосно безбедно.
• Џамперот го прави играњето поинтересно и ја задоволува љубопитноста на бебето и помага во неговиот стабилен раст и развој на телото.
• Наменето за деца над 6 месеци до 11 кг.
• Меко и удобно ротирачко седиште од 360 степени.
• Прилагодување на висината во 3 позиции.
• Музички панел со 10 мелодии кои имитираат звуци на животни.
• Светлосни сигнали за привлекување на вниманието на бебето.
• Користи 3х1,5 V AA батерии кои не се вклучени во пакувањето.
• Димензии на пакувањето : 56x62x18 cm.
• Димензии на производот : 75x75x75 cm.

На залиха

Детали за испорака: 3 - 5 дена
СПОДЕЛИ

Карактеристики

Баркод

ПАР

LOCO CROCO.

Особено сме горди на нашата голема понуда на бебешка опрема, а уште повеќе на нашиот личен бренд на LOCO CROCO кој содржи детски седиштата за во автомобил , трицикли, детски колички и хранилки, кои веќе си обезбедија добро и препознатливо место на нашиот пазар.

ВРВЕН КВАЛИТЕТ

Пристапни цени

ЏАМПЕР FOREST FUN РОЗЕВ КИКАБУ

6.890 ден

На залиха

КОШНИЧКА 0
Додадено во желботека!