LOCO CROCO
Бесплатна испорака за нарачки над 3000 денари.

Безбедно онлајн плаќање со кредитна картичка.

Брза и безбедна испорака на сите производи.

АДАПТЕР ЗА ВЦ ШОЉА СО СКАЛА LEA СИВ КИКАБУ

1.790 ден

• Дизајниран е за деца и ја елиминира опасноста од паѓање на вашето дете.
• Наменет за деца над 12 месеци.
• За дополнителна безбедност има пластични рачки од страната.
• Универзален адаптер за WC шоља со скала.
• Димензии на производот: 31x57x35 cm.

На залиха

Детали за испорака: 3 - 5 дена
СПОДЕЛИ

Карактеристики

Баркод

ПАР

LOCO CROCO.

Особено сме горди на нашата голема понуда на бебешка опрема, а уште повеќе на нашиот личен бренд на LOCO CROCO кој содржи детски седиштата за во автомобил , трицикли, детски колички и хранилки, кои веќе си обезбедија добро и препознатливо место на нашиот пазар.

ВРВЕН КВАЛИТЕТ

Пристапни цени

АДАПТЕР ЗА ВЦ ШОЉА СО СКАЛА LEA СИВ КИКАБУ

1.790 ден

На залиха

КОШНИЧКА 0
Додадено во желботека!