LOCO CROCO
Бесплатна испорака за нарачки над 3000 денари.

Безбедно онлајн плаќање со кредитна картичка.

Брза и безбедна испорака на сите производи.

АДАПТЕР ЗА ВЦ ШОЉА ХИПО СОФТ ПАД МИНТ КИКАБУ

820 ден

• Универзален адаптер за WC шоља.
• Димензии на адаптер: 38x40x12cm.

На залиха

Детали за испорака: 3 - 5 дена
550102 Категории: , Достапно:
Бренд: KIKKA BOO
СПОДЕЛИ

Карактеристики

Баркод

ПАР

LOCO CROCO.

Особено сме горди на нашата голема понуда на бебешка опрема, а уште повеќе на нашиот личен бренд на LOCO CROCO кој содржи детски седиштата за во автомобил , трицикли, детски колички и хранилки, кои веќе си обезбедија добро и препознатливо место на нашиот пазар.

ВРВЕН КВАЛИТЕТ

Пристапни цени

АДАПТЕР ЗА ВЦ ШОЉА ХИПО СОФТ ПАД МИНТ КИКАБУ

820 ден

На залиха

КОШНИЧКА 0
Додадено во желботека!