LOCO CROCO
Бесплатна испорака за нарачки над 3000 денари.

Безбедно онлајн плаќање со кредитна картичка.

Брза и безбедна испорака на сите производи.

4ВО1 ПРОЕКТОР ТАБЛА

1.600 ден

• Сетот содржи 3 слајдови со различни мотиви , фломастери, 12 креди во боја и едно сунѓерче за бришење.
• Слајдовите се ставаат во светлото на проекторот и со помош на зумирање се добива сликата од слајдот.
• Може да се користи и како столна ламба и како сет за сликање.
• Проекторот помага во развивање на сетилото за големина и форма.
• Развивање координација помеѓу раката и очите.
• Производот користи 4 батерии 1.5 V AA кои не се вклучени во пакувањето.
• Димензии на производот : 33x49x27 cm.
• Димензиина пакувањето : 60x37x7 cm.

Нема на залиха

30796 Категориja: Достапно:
Бренд: LOCO CROCO
СПОДЕЛИ

Карактеристики

Баркод

ПАР

LOCO CROCO.

Особено сме горди на нашата голема понуда на бебешка опрема, а уште повеќе на нашиот личен бренд на LOCO CROCO кој содржи детски седиштата за во автомобил , трицикли, детски колички и хранилки, кои веќе си обезбедија добро и препознатливо место на нашиот пазар.

ВРВЕН КВАЛИТЕТ

Пристапни цени

4ВО1 ПРОЕКТОР ТАБЛА

1.600 ден

Нема на залиха

КОШНИЧКА 0
Додадено во желботека!