LOCO CROCO
Бесплатна испорака за нарачки над 3000 денари.

Безбедно онлајн плаќање со кредитна картичка.

Брза и безбедна испорака на сите производи.

ЖИРАФА СО ВИБРАЦИИ 30ЦМ АМЕК

590 ден

• Бебешката играчка жирафа е комбинација од уникатен дизајн и различни дезени и бои на материјали, коишто се придружени со практични додатоци – шарени геометриски форми кои тропкаат и глодалка за бебешките запчиња.
• Со повлекување на крајот на нозете се активираат вибрациите кои се многу забавни за малите бебиња.
• Играчката има прстен за полесно закачување на детско креветче, количка или транспортер.
• Состав на производот: текстил, филери и бои безопасни за здравјето.
• Производот може да се чисти повремено со влажна крпа.
• Димензии на производот: 30 cm.
• Производот е произведен во Бугарија.

Нема на залиха

8890654 Категории , Ознака:
Бренд: AMEK
СПОДЕЛИ

Карактеристики

Баркод

ПАР

LOCO CROCO.

Особено сме горди на нашата голема понуда на бебешка опрема, а уште повеќе на нашиот личен бренд на LOCO CROCO кој содржи детски седиштата за во автомобил , трицикли, детски колички и хранилки, кои веќе си обезбедија добро и препознатливо место на нашиот пазар.

ВРВЕН КВАЛИТЕТ

Пристапни цени

ЖИРАФА СО ВИБРАЦИИ 30ЦМ АМЕК

590 ден

Нема на залиха

КОШНИЧКА 0
Додадено во желботека!