LOCO CROCO
Бесплатна испорака за нарачки над 3000 денари.

Безбедно онлајн плаќање со кредитна картичка.

Брза и безбедна испорака на сите производи.

ЖИРАФА АКТИВИТИ 25-40ЦМ АМЕК

1.020 ден

• Oваа мека и убава жирафа е подготвена да го запознае својот нов пријател и да стане дел од неговата игра.
• Посебно внимание е посветено да деталите кои нудат радост на вашите дечиња и ги едуцираат истовремено.
• На едното раче има геометриски фигури,додека на другото раче има глодалка со различна текстура,на ноџињата има тропки.Кога ќе ја повлечете за ноџињата вибрира.
• Димензии на производот: 25 cm.

На залиха

Детали за испорака: 3 - 5 дена
СПОДЕЛИ

Карактеристики

Баркод

ПАР

LOCO CROCO.

Особено сме горди на нашата голема понуда на бебешка опрема, а уште повеќе на нашиот личен бренд на LOCO CROCO кој содржи детски седиштата за во автомобил , трицикли, детски колички и хранилки, кои веќе си обезбедија добро и препознатливо место на нашиот пазар.

ВРВЕН КВАЛИТЕТ

Пристапни цени

ЖИРАФА АКТИВИТИ 25-40ЦМ АМЕК

1.020 ден

На залиха

КОШНИЧКА 0
Додадено во желботека!