LOCO CROCO
Бесплатна испорака за нарачки над 3000 денари.

Безбедно онлајн плаќање со кредитна картичка.

Брза и безбедна испорака на сите производи.

ЗАШТИТНИК ЗА КРЕВЕТЧЕ СИВ 120Х50ЦМ

2.090 ден

• Штитник кој овозможува мирен сон на детето, отстранувајќи ја опасноста од паѓање.
• Леснo монтирање за кое не се потребни алатки.
• Природен материјал со свилена ткаенина и нетоксична најлонска мрежа.
• Лесно притискање за преклопување за пристап до креветот.
• Стабилно прицврстување на различни видови кревети.
• Димензии на производот: 120×50 cm.
• Димензии на пакувањето: 65x14x10 cm.

Нема на залиха

900550 Категории: , Достапно:
Бренд: BABY JEM
СПОДЕЛИ

Карактеристики

Баркод

ПАР

LOCO CROCO.

Особено сме горди на нашата голема понуда на бебешка опрема, а уште повеќе на нашиот личен бренд на LOCO CROCO кој содржи детски седиштата за во автомобил , трицикли, детски колички и хранилки, кои веќе си обезбедија добро и препознатливо место на нашиот пазар.

ВРВЕН КВАЛИТЕТ

Пристапни цени

ЗАШТИТНИК ЗА КРЕВЕТЧЕ СИВ 120Х50ЦМ

2.090 ден

Нема на залиха

КОШНИЧКА 0
Додадено во желботека!