LOCO CROCO
Бесплатна испорака за нарачки над 3000 денари.

Безбедно онлајн плаќање со кредитна картичка.

Брза и безбедна испорака на сите производи.

ЗАШТИТНИК РОЛЕТНА ЗА ПРОЗОР НА АВТОМОБИЛ ЦРН

1.020 ден

• Заштитникот ви помага да заштитите вашето бебе од сончевите зраци и топлото време во текот на летото. Oвој заштитник за сонце функционира така што се ротира во правец нагоре-надолу. Изработен е од ткаенина што може да се избрише.

На залиха

Детали за испорака: 3 - 5 дена
СПОДЕЛИ

Карактеристики

Баркод

ПАР

LOCO CROCO.

Особено сме горди на нашата голема понуда на бебешка опрема, а уште повеќе на нашиот личен бренд на LOCO CROCO кој содржи детски седиштата за во автомобил , трицикли, детски колички и хранилки, кои веќе си обезбедија добро и препознатливо место на нашиот пазар.

ВРВЕН КВАЛИТЕТ

Пристапни цени

ЗАШТИТНИК РОЛЕТНА ЗА ПРОЗОР НА АВТОМОБИЛ ЦРН

1.020 ден

На залиха

КОШНИЧКА 0
Додадено во желботека!