LOCO CROCO
Бесплатна испорака за нарачки над 3000 денари.

Безбедно онлајн плаќање со кредитна картичка.

Брза и безбедна испорака на сите производи.

ВРЕЌА ЗА БЕБЕ ПУДРА

1.990 ден

• Лесна, практична, повеќенаменска вреќа за спиење.
• Произведена од високо квалитетни материјали.
• Има лесна и практична употреба со страничниот патент.
• Наменета за бебиња од самото раѓање.
• Производот е достапен во три бои: сива, пудра и тиркиз.
• Димензии на производот: 43×80 cm.

На залиха

Детали за испорака: 3 - 5 дена
СПОДЕЛИ

Карактеристики

Баркод

ПАР

LOCO CROCO.

Особено сме горди на нашата голема понуда на бебешка опрема, а уште повеќе на нашиот личен бренд на LOCO CROCO кој содржи детски седиштата за во автомобил , трицикли, детски колички и хранилки, кои веќе си обезбедија добро и препознатливо место на нашиот пазар.

ВРВЕН КВАЛИТЕТ

Пристапни цени

ВРЕЌА ЗА БЕБЕ ПУДРА

1.990 ден

На залиха

КОШНИЧКА 0

Додадено во желботека!