LOCO CROCO
Бесплатна испорака за нарачки над 3000 денари.

Безбедно онлајн плаќање со кредитна картичка.

Брза и безбедна испорака на сите производи.

ВЛОШКИ ЗА ГРАДИ 50 ПАР. КИКАБУ

450 ден

• Супер апсорбирачки влошки совршени за задржување на течноста.
• Пакувањето содржи 50 парчиња.

На залиха

Детали за испорака: 3 - 5 дена
СПОДЕЛИ

Карактеристики

Баркод

ПАР

LOCO CROCO.

Особено сме горди на нашата голема понуда на бебешка опрема, а уште повеќе на нашиот личен бренд на LOCO CROCO кој содржи детски седиштата за во автомобил , трицикли, детски колички и хранилки, кои веќе си обезбедија добро и препознатливо место на нашиот пазар.

ВРВЕН КВАЛИТЕТ

Пристапни цени

ВЛОШКИ ЗА ГРАДИ 50 ПАР. КИКАБУ

450 ден

На залиха

КОШНИЧКА 0
Додадено во желботека!