LOCO CROCO
Бесплатна испорака за нарачки над 3000 денари.

Безбедно онлајн плаќање со кредитна картичка.

Брза и безбедна испорака на сите производи.

ВЕЛОСИПЕД MAKANI SOLANO 20” СВЕТЛО ПЛАВ КИККАБУ

6.290 ден

• Нов велосипед со впечатилв дезен достапен во две бои сина и виолетова
• Велосипедот овозможува мускулно зајакнување, подобрување на кондицијата, физичка активност, одржување на рамнотежа како и неограничена забава.
• Велосипедот е опремен со светла на предната и задната страна, обезбедувајќи видливост и безбедност при возење во услови на намалена видливост или ноќни приключувања.
• Ѕвонче за безбедност.
• Опремен со меко и издржливо седиште.
• Кочница и на предното и на задното тркало за лесно и сигурно зауставување.
• Седиштето може да се прилагоди на висината на детето.
• Димензија на производ: 134x90x57 cm.
• Димензија на седиште: 23x14x5 cm.

На залиха

Детали за испорака: 3 - 5 дена
СПОДЕЛИ

Карактеристики

Баркод

ПАР

LOCO CROCO.

Особено сме горди на нашата голема понуда на бебешка опрема, а уште повеќе на нашиот личен бренд на LOCO CROCO кој содржи детски седиштата за во автомобил , трицикли, детски колички и хранилки, кои веќе си обезбедија добро и препознатливо место на нашиот пазар.

ВРВЕН КВАЛИТЕТ

Пристапни цени

ВЕЛОСИПЕД MAKANI SOLANO 20'' СВЕТЛО ПЛАВ КИККАБУ

6.290 ден

На залиха

КОШНИЧКА 0
Додадено во желботека!