LOCO CROCO
Бесплатна испорака за нарачки над 3000 денари.

Безбедно онлајн плаќање со кредитна картичка.

Брза и безбедна испорака на сите производи.

ВЕЛОСИПЕД LOCO DRIVE FLOWERS 16” ЛИЛА

5.190 ден

Велосипедот овозможува мускулно зајакнување, подобрување на кондицијата, физичка активност, одржување на рамнотежа како и неограничена забава. Опремен со меко и издржливо седиште и корпа. Седиштето може да се прилагоди на висината на детето. Велосипедот има помошни тркала кои лесно се отстранувааат, една брзина и штитник за ланец. Наменето за дечиња на возраст од 4-8 години. Големина на гумите: 16′. Димензии на производот: Со помошни тркала: 89x66x38 cm. Без помошни тркала: 89x66x10 cm.

Нема на залиха

7888111 Категории: , Достапно:
Бренд: LOCO CROCO
СПОДЕЛИ

Карактеристики

Баркод

ПАР

LOCO CROCO.

Особено сме горди на нашата голема понуда на бебешка опрема, а уште повеќе на нашиот личен бренд на LOCO CROCO кој содржи детски седиштата за во автомобил , трицикли, детски колички и хранилки, кои веќе си обезбедија добро и препознатливо место на нашиот пазар.

ВРВЕН КВАЛИТЕТ

Пристапни цени

ВЕЛОСИПЕД LOCO DRIVE FLOWERS 16'' ЛИЛА

5.190 ден

Нема на залиха

КОШНИЧКА 0
Додадено во желботека!