LOCO CROCO
Бесплатна испорака за нарачки над 3000 денари.

Безбедно онлајн плаќање со кредитна картичка.

Брза и безбедна испорака на сите производи.

ВЕЛОСИПЕД 16′ ВИНДИ ПИНК КИКАБУ

5.790 ден

Нов велосипед со впечатилв дезен достапен во две бои плав и розев. Велосипедот овозможува мускулно зајакнување, подобрување на кондицијата, физичка активност, одржување на рамнотежа како и неограничена забава. Опремен со меко и издржливо седиште. Седиштето може да се прилагоди на висината на детето. Велосипедот има помошни тркала кои лесно се отстранувааат, една брзина и штитник за ланец. Големина на гумите: 16′.

Нема на залиха

550832 Категории: ,
Бренд: KIKKA BOO
СПОДЕЛИ

Карактеристики

Материјал

велосипед

Баркод

ПАР

LOCO CROCO.

Особено сме горди на нашата голема понуда на бебешка опрема, а уште повеќе на нашиот личен бренд на LOCO CROCO кој содржи детски седиштата за во автомобил , трицикли, детски колички и хранилки, кои веќе си обезбедија добро и препознатливо место на нашиот пазар.

ВРВЕН КВАЛИТЕТ

Пристапни цени

ВЕЛОСИПЕД 16' ВИНДИ ПИНК КИКАБУ

5.790 ден

Нема на залиха

КОШНИЧКА 0
Додадено во желботека!