LOCO CROCO
Бесплатна испорака за нарачки над 3000 денари.

Безбедно онлајн плаќање со кредитна картичка.

Брза и безбедна испорака на сите производи.

ВЕЛОСИПЕД 12” ЖОЛТ/ЦРВЕН

4.190 ден

Мускулно зајакнување, физичка активност, хоби и забава на едно место со овој идеален велосипед. Наменето за дечиња на возраст од 4-8 години. Големина 16′.

Нема на залиха

7888101 Категории: ,
Бренд: LOCO CROCO
СПОДЕЛИ

Карактеристики

Тежина 10000 кг
Баркод

ПАР

LOCO CROCO.

Особено сме горди на нашата голема понуда на бебешка опрема, а уште повеќе на нашиот личен бренд на LOCO CROCO кој содржи детски седиштата за во автомобил , трицикли, детски колички и хранилки, кои веќе си обезбедија добро и препознатливо место на нашиот пазар.

ВРВЕН КВАЛИТЕТ

Пристапни цени

ВЕЛОСИПЕД 12'' ЖОЛТ/ЦРВЕН

4.190 ден

Нема на залиха

КОШНИЧКА 0
Додадено во желботека!