LOCO CROCO
Бесплатна испорака за нарачки над 3000 денари.

Безбедно онлајн плаќање со кредитна картичка.

Брза и безбедна испорака на сите производи.

ТРОТИНЕТ РЕБЕЛ ЦРВЕН КИКАБУ

2.390 ден

• Наменет за деца од 3+ години со тежина до 50 kg.
• Големи и стабилни тркала.
• Рачката која се преклопува за полесен транспорт.
• Рачна сопирачка.
• Сопирачка на задното тркало.
• 4 позичии за прилагодување на висината.
• Не-лизгава подлога.
• Светло на предниот дел од тротинетот.
• Меки и удобни рачки.
• Производот користи 3 х 1,5v `AAA` батерии кои не се вклучени во пакувањето.

Нема на залиха

55549 Категории: ,
Бренд: KIKKA BOO
СПОДЕЛИ

Карактеристики

Баркод

ПАР

LOCO CROCO.

Особено сме горди на нашата голема понуда на бебешка опрема, а уште повеќе на нашиот личен бренд на LOCO CROCO кој содржи детски седиштата за во автомобил , трицикли, детски колички и хранилки, кои веќе си обезбедија добро и препознатливо место на нашиот пазар.

ВРВЕН КВАЛИТЕТ

Пристапни цени

ТРОТИНЕТ РЕБЕЛ ЦРВЕН КИКАБУ

2.390 ден

Нема на залиха

КОШНИЧКА 0
Додадено во желботека!