LOCO CROCO
Бесплатна испорака за нарачки над 3000 денари.

Безбедно онлајн плаќање со кредитна картичка.

Брза и безбедна испорака на сите производи.

ТРОТИНЕТ 3 ВО 1 PASTEL БЕЖ КИКАБУ

2.690 ден

• Го следи растот на детето.
• Наменет за деца до 25 kg кога се користи седиштето.
• Наменет за деца до 50 kg кога се користи како тротинет без седиште.
• Седиштето се поставува на 3 висини.
• Алуминиумска рачка, се подесува вo 3 висинa: 68, 72, 77.
• Силиконски тркала.
• При движење тркалата светат.
• Плоча против лизгање.
• Димензии на производот: 54x68x25 cm.

Нема на залиха

551229 Категории: , Достапно:
Бренд: KIKKA BOO
СПОДЕЛИ

Карактеристики

Материјал

тротинет

Баркод

ПАР

LOCO CROCO.

Особено сме горди на нашата голема понуда на бебешка опрема, а уште повеќе на нашиот личен бренд на LOCO CROCO кој содржи детски седиштата за во автомобил , трицикли, детски колички и хранилки, кои веќе си обезбедија добро и препознатливо место на нашиот пазар.

ВРВЕН КВАЛИТЕТ

Пристапни цени

ТРОТИНЕТ 3 ВО 1 PASTEL БЕЖ КИКАБУ

2.690 ден

Нема на залиха

КОШНИЧКА 0
Додадено во желботека!