LOCO CROCO
Бесплатна испорака за нарачки над 3000 денари.

Безбедно онлајн плаќање со кредитна картичка.

Брза и безбедна испорака на сите производи.

ТРИЦИКЛ NIKKI МИНТ КИКАБУ

8.290 ден

• Мултифункционален трицикл со железна конструкција 3 во 1 што се трансформира во велосипед на три тркала.
• Прилагодлива висина на рачката во 3 позиции.
• Се преклопува и е практичен за патување при што заштедува простор.
• Има седиште кое овозможува седење во две позиции.
• Покривче кое се подесува во 3 позиции и штити од сончевата светлина.
• Безбедносен каиш со 3 точки на поврзување со рамни влошки и мека подлога на седиштето.
• Подножје за дополнителна удобност за мали деца.
• Дополнителен потпирач за нозе што може да се собере.
• Сопирачки на задните тркала.
• ЕВА тркала.
• Предни светла и звучен ефект.
• Држач за чаша.
• Погоден е за деца над 12 месеци.
• Димензии на производот: 106x80x47 cm.

На залиха

Детали за испорака: 3 - 5 дена
СПОДЕЛИ

Карактеристики

Баркод

ПАР

LOCO CROCO.

Особено сме горди на нашата голема понуда на бебешка опрема, а уште повеќе на нашиот личен бренд на LOCO CROCO кој содржи детски седиштата за во автомобил , трицикли, детски колички и хранилки, кои веќе си обезбедија добро и препознатливо место на нашиот пазар.

ВРВЕН КВАЛИТЕТ

Пристапни цени

ТРИЦИКЛ NIKKI МИНТ КИКАБУ

8.290 ден

На залиха

КОШНИЧКА 0
Додадено во желботека!