LOCO CROCO
Бесплатна испорака за нарачки над 3000 денари.

Безбедно онлајн плаќање со кредитна картичка.

Брза и безбедна испорака на сите производи.

ТРАНСПОРТЕР МАУИ БЕЖ КИКАБУ

2.590 ден

• Наменет за бебиња од самото раѓање до 13 кг.
• Ергономска рачка која се подесува во повеќе позиции.
• Меко, удобно, целосно перниче за новороденчиња.
• Заштитник од сонце.
• Безбедносен систем со 5 точки на поврзување.
• Материјалот лесно се одржува и лесно се вади за перење.
• Димензии на производот : 62x42x54 cm.

Нема на залиха

СПОДЕЛИ

Карактеристики

Баркод

ПАР

LOCO CROCO.

Особено сме горди на нашата голема понуда на бебешка опрема, а уште повеќе на нашиот личен бренд на LOCO CROCO кој содржи детски седиштата за во автомобил , трицикли, детски колички и хранилки, кои веќе си обезбедија добро и препознатливо место на нашиот пазар.

ВРВЕН КВАЛИТЕТ

Пристапни цени

ТРАНСПОРТЕР МАУИ БЕЖ КИКАБУ

2.590 ден

Нема на залиха

КОШНИЧКА 0
Додадено во желботека!