LOCO CROCO
Бесплатна испорака за нарачки над 3000 денари.

Безбедно онлајн плаќање со кредитна картичка.

Брза и безбедна испорака на сите производи.

ТРАНСПОРТЕР М1003-09 ЦРВЕН/СИВ

990 ден

• Наменето за деца од 0 до 13kg.
• Се поставува на задното седиште од автомобилите, во обратна насока од неговото движење.
• Мека и нежна подлога за новороденчиња која подоцна може да се извади.
• Материјалот се вади и може да се пере.
• Тенда за сенка која може да се извади.
• Систем на безбедност со 3 точки на поврзување.
• Димензии на производот: 70x52x42cm.

Нема на залиха

СПОДЕЛИ

Карактеристики

Баркод

ПАР

LOCO CROCO.

Особено сме горди на нашата голема понуда на бебешка опрема, а уште повеќе на нашиот личен бренд на LOCO CROCO кој содржи детски седиштата за во автомобил , трицикли, детски колички и хранилки, кои веќе си обезбедија добро и препознатливо место на нашиот пазар.

ВРВЕН КВАЛИТЕТ

Пристапни цени

ТРАНСПОРТЕР М1003-09 ЦРВЕН/СИВ

990 ден

Нема на залиха

КОШНИЧКА 0
Додадено во желботека!