LOCO CROCO
Бесплатна испорака за нарачки над 3000 денари.

Безбедно онлајн плаќање со кредитна картичка.

Брза и безбедна испорака на сите производи.

ТРАМБУЛИНА ГОЛЕМА

7.900 ден

• Maксимална тежина до 70 kg.
• Внатрешен дијаметар: 147 cm
• Внатрешна висина: 85 cm
• Надворешна висина : 116 cm

Нема на залиха

30534 Категории: ,
Бренд: LOCO CROCO
СПОДЕЛИ

Карактеристики

Баркод

ПАР

LOCO CROCO.

Особено сме горди на нашата голема понуда на бебешка опрема, а уште повеќе на нашиот личен бренд на LOCO CROCO кој содржи детски седиштата за во автомобил , трицикли, детски колички и хранилки, кои веќе си обезбедија добро и препознатливо место на нашиот пазар.

ВРВЕН КВАЛИТЕТ

Пристапни цени

ТРАМБУЛИНА ГОЛЕМА

7.900 ден

Нема на залиха

КОШНИЧКА 0
Додадено во желботека!