LOCO CROCO
Бесплатна испорака за нарачки над 3000 денари.

Безбедно онлајн плаќање со кредитна картичка.

Брза и безбедна испорака на сите производи.

ТРАМБУЛИНА 140 cm – 55”

5.990 ден

• Квалитетна трамбулина со заштитна мрежа, идеален реквизит за детето да ја потроши неисцрпната енергија преку забава.
• Се препорачува за деца од 3-8 години.
• Рамовите се изработени од нерѓосувачки челик.
• Се склопува со патентирани Т склопки.
• Квалитетна полипропеленска подлога за скокање.
• Држачите на мрежата се обложени со мек материјал.
• Едноставна инсталација.
• Максимална тежина до 50 kg.
• Внатрешен дијаметар: 100 cm
• Висина на трамболината 180 см

На залиха

Детали за испорака: 3 - 5 дена
СПОДЕЛИ

Карактеристики

Баркод

ПАР

LOCO CROCO.

Особено сме горди на нашата голема понуда на бебешка опрема, а уште повеќе на нашиот личен бренд на LOCO CROCO кој содржи детски седиштата за во автомобил , трицикли, детски колички и хранилки, кои веќе си обезбедија добро и препознатливо место на нашиот пазар.

ВРВЕН КВАЛИТЕТ

Пристапни цени

ТРАМБУЛИНА 140 cm - 55''

5.990 ден

На залиха

КОШНИЧКА 0

Додадено во желботека!