LOCO CROCO
Бесплатна испорака за нарачки над 3000 денари.

Безбедно онлајн плаќање со кредитна картичка.

Брза и безбедна испорака на сите производи.

ТРАМБУЛИНА 115cm

4.200 ден

• Подигнете го нивото на забава во вашиот двор со нашата трамболина.
• Безбедна и издржлива, оваа трамболина е идеална за активна игра и забава на отворено.
• Совршена за деца од сите возрасти
• Димензии на производот: 140×115 cm.

На залиха

Детали за испорака: 3 - 5 дена
СПОДЕЛИ

Карактеристики

Баркод

ПАР

LOCO CROCO.

Особено сме горди на нашата голема понуда на бебешка опрема, а уште повеќе на нашиот личен бренд на LOCO CROCO кој содржи детски седиштата за во автомобил , трицикли, детски колички и хранилки, кои веќе си обезбедија добро и препознатливо место на нашиот пазар.

ВРВЕН КВАЛИТЕТ

Пристапни цени

ТРАМБУЛИНА 115cm

4.200 ден

На залиха

КОШНИЧКА 0
Додадено во желботека!