LOCO CROCO
Бесплатна испорака за нарачки над 3000 денари.

Безбедно онлајн плаќање со кредитна картичка.

Брза и безбедна испорака на сите производи.

ТАШНА ЗА МАЈКИ МАКСИ МИНТ КИКАБУ

2.190 ден

• Торбица која ви овозможува да имате сè што ви треба за бебето кога сте далеку од дома.
• Стилска и функционална, меланж ткаенина со висок квалитет.
• Копчиња на рачките со кои лесно се поставува на количката.
• Широк отвор за полесен пристап.
• Внатрешни џебови за пелени и додатоци и 2 прегради за шишиња.
• Подлога за менување пелени која секогаш ќе биде со вас.
• Димензии на производот: 40x27x22см.

На залиха

Детали за испорака: 3 - 5 дена
СПОДЕЛИ

Карактеристики

Баркод

ПАР

LOCO CROCO.

Особено сме горди на нашата голема понуда на бебешка опрема, а уште повеќе на нашиот личен бренд на LOCO CROCO кој содржи детски седиштата за во автомобил , трицикли, детски колички и хранилки, кои веќе си обезбедија добро и препознатливо место на нашиот пазар.

ВРВЕН КВАЛИТЕТ

Пристапни цени

ТАШНА ЗА МАЈКИ МАКСИ МИНТ КИКАБУ

2.190 ден

На залиха

КОШНИЧКА 0

Додадено во желботека!