LOCO CROCO
Бесплатна испорака за нарачки над 3000 денари.

Безбедно онлајн плаќање со кредитна картичка.

Брза и безбедна испорака на сите производи.

СТОЛЧЕ ЗА КАПЕЊЕ HIPPO МИНТ КИКАБУ

1.290 ден

• Достапно во 4 бои: беж, минт, розева и сина.
• Столчето е наменето за деца од 7-16 месеци може да поднесе тежина од 13 кг.Изработено е од мека и безбедна пластика која му дава удобност на детето.
• Содржи граничник за поголема безбедност при капење на детето.Никогаш не го оставајте вашето дете да се бања само без надзор од возрасен.
• Димензии на производот: 34x22x27 cm.

На залиха

Детали за испорака: 3 - 5 дена
СПОДЕЛИ

Карактеристики

Баркод

ПАР

LOCO CROCO.

Особено сме горди на нашата голема понуда на бебешка опрема, а уште повеќе на нашиот личен бренд на LOCO CROCO кој содржи детски седиштата за во автомобил , трицикли, детски колички и хранилки, кои веќе си обезбедија добро и препознатливо место на нашиот пазар.

ВРВЕН КВАЛИТЕТ

Пристапни цени

СТОЛЧЕ ЗА КАПЕЊЕ HIPPO МИНТ КИКАБУ

1.290 ден

На залиха

КОШНИЧКА 0
Додадено во желботека!