LOCO CROCO
Бесплатна испорака за нарачки над 3000 денари.

Безбедно онлајн плаќање со кредитна картичка.

Брза и безбедна испорака на сите производи.

СТЕРИЛИЗАТОР СО СУШЕЊЕ TWILL МИНТ КИКАБУ

4.390 ден

• Производ изработен од високо квалитетни материјали, внимателно дизајниран, проектиран за потребите на мајката.
• Компактен, цврст и практичен, лесен за користење.
• Три режима за работа: стерилизатор, стерилизатор и сушење, стерилизатор и полу сушење.
• Проѕирен, транспарентен капак за набљудување на процесот.
• Голем капацитет за чистење и до 6 шишиња истовремено.
• Интелигентен touch screen дисплеј за управување со еден допир.
• Димензии на производот: 34x24x26cm.
• Димензии на пакувањето: 35x27x27cm.

На залиха

Детали за испорака: 3 - 5 дена
СПОДЕЛИ

Карактеристики

Баркод

ПАР

LOCO CROCO.

Особено сме горди на нашата голема понуда на бебешка опрема, а уште повеќе на нашиот личен бренд на LOCO CROCO кој содржи детски седиштата за во автомобил , трицикли, детски колички и хранилки, кои веќе си обезбедија добро и препознатливо место на нашиот пазар.

ВРВЕН КВАЛИТЕТ

Пристапни цени

СТЕРИЛИЗАТОР СО СУШЕЊЕ TWILL МИНТ КИКАБУ

4.390 ден

На залиха

КОШНИЧКА 0
Додадено во желботека!